Μετέωρα – Αχιλλέας Μπάρας 3 – 1

Με σκορ 3 – 1 έληξε το παιχνίδι της εμβόλιμης αγωνιστικής ανάμεσα στα Μετέωρα και τον Αχιλλέα Μπάρας. Η ομάδα του Βασίλη Γκούμπλια προηγήθηκε στο 20ο περίπου λεπτό με γκολ του Κεραμά και από κει και πέρα, έως το τέλος του παιχνιδιού σημείωσε άλλα 2 γκολ.

0 266

Με σκορ 3 – 1 έληξε το παιχνίδι της εμβόλιμης αγωνιστικής ανάμεσα στα Μετέωρα και τον Αχιλλέα Μπάρας. Η ομάδα του Βασίλη Γκούμπλια προηγήθηκε στο 20ο περίπου λεπτό με γκολ του Κεραμά και από κει και πέρα, εως το τέλος του παιχνιδιού σημείωσε άλλα 2 γκολ. Καλές ευκαιρίες είχαν και οι δυο ομάδες και ιδίως των Μετεώρων που θα μπορούσε να είχε σημειώσει το πρώτο γκολ στο 2ο λεπτό του αγώνα. Στην εμβόλιμη αγωνιστική του πρωταθλήματος έπαιξε και η Φαρκαδόνα με τον Πυργετό που κέρδισε πετυχαίνοντας ένα γκολ με πέναλτι.

Μετέωρα - Αχιλλέας Μπάρας 3 - 1