Η Φαρκαδόνα πήρε το κύπελλο

Χωρίς το κύπελλο επέστρεψε ο Εθνικός Καστρακίου πίσω στην Καλαμπάκα μιας και ηττήθηκε από την Φαρκαδόνα στο γήπεδο των Τρικάλων με σκορ 2 -1. Ένα παιχνίδι με πολλές καλές φάσεις για τον Εθνικό Καστρακίου που έφταναν εως την μεγάλη περιοχή και ένα ανύπαρκτο πέναλτι στα πρώτα λεπτά του αγώνα, στέρησαν από την τον Εθνικό το Κύπελλό της ΕΠΣΤ.

0 340

Χωρίς το κύπελλο επέστρεψε ο Εθνικός Καστρακίου πίσω στην Καλαμπάκα μιας και ηττήθηκε από την Φαρκαδόνα στο γήπεδο των Τρικάλων με σκορ 2 -1. Ένα παιχνίδι με πολλές καλές φάσεις για τον Εθνικό Καστρακίου που έφταναν εως την μεγάλη περιοχή και ένα ανύπαρκτο πέναλτι στα πρώτα λεπτά του αγώνα, στέρησαν από την τον Εθνικό το Κύπελλο της ΕΠΣΤ. Το δεύτερο γκολ για την Φαρκαδόνα σημειώθηκε στις καθυστερήσεις από εκτέλεση κόρνερ.

Η ομάδα του Εθνικού Καστρακίου
Η ομάδα της Φαρκαδόνας
Ο διαιτητής του αγώνα του αγώνα σταμάτησε για δυο φορές τον αγώνα λόγο ρίψης αντικειμένων στον αγωνιστικό χώρο…
Πανηγυρισμοί στο γκολ του Εθνικού
Fan Club Baimorides… Κάτι από τα λίγα που άξιζε στο αγώνα….
Η Φαρκαδόνα την ώρα
Ο Γιάννης Ράντζας σήκωσε το κύπελλο της ομάδας που έφτασε ως τον τελικό αλλα δεν κατέφερε να πάρει το κύπελλο του νικητή στην αναμέτρηση…