Εθνικός Καλαμπάκας – Φαρκαδόνα 1 – 1

Ένα παιχνίδι γεμάτο αγωνία, ένταση και αρκετές αμφισβητούμενες φάσεις από την διαιτησία του κ. Θεοχάρη είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν οι εκατοντάδες φίλαθλοι της περιοχής που βρέθηκαν στο γήπεδο της Σαρακίνας. Ένα παιχνίδι που ξεκίνησε με γκολ του Εθνικού Καλαμπάκας στα πρώτα λεπτά του αγώνα και στην συνέχεια του δευτέρου ημιχρόνου η Φαρκαδόνα ισοφάρισε με πέναλτι, διαμορφώνοντας το  1 – 1.

0 585

Τα υπόλοιπα παιχνίδια της περιοχής μας ήρθαν:

•  Καστράκι – Ασκληπιός 3 – 2
  • Εθνικός Καλαμπάκας – Φαρκαδόνα 1 –  1
  • Αν. Τρικάλων – Κρύα Βρύση 3 – 2
  • Γενέσι – Μετέωρα 1 – 0

πραγματικός "χαμός" στο γήπεδο της Σαρακίνας… Το πάρκινγκ κ αυτό σπάνιο γύρω από το γήπεδο..
ο αντιπρόεδρος του Εθνικού Καλαμπάκας κ. Αντώνης Γραβάνης…
ο κ. Γιώργος Ράντζας προπονητής του Εθνικού…
κόσμος συγκεντρωμένος έξω από τα αποδυτήρια, κυρίως των διαιτητών, διαμαρτυρόμενοι για αρκετές φάσεις, κυρίως για το πέναλτι