Εθνικός Βράχος Καστρακίου – Καλύβια 1 – 0

Με σκορ 1 – 0 νίκησε τα Καλύβια η ομάδα του Εθνικού Βράχου Καστρακίου το απόγευμα της Κυριακής μέσα στο γήπεδο του Καστρακίου. Η ομάδα του Γιώργου Ράντζα προσπάθησε να πάρει τη νίκη σ’ αυτό το παιχνίδι και τα κατάφερε με ένα γκολ του Γκαγκαστάθη στο 11′ λεπτό.

0 357

Με σκορ 1 – 0 νίκησε τα Καλύβια η ομάδα του Εθνικού Βράχου Καστρακίου το απόγευμα της Κυριακής μέσα στο γήπεδο του Καστρακίου. Η ομάδα του Γιώργου Ράντζα προσπάθησε να πάρει τη νίκη σ’ αυτό το παιχνίδι και τα κατάφερε με ένα γκολ του Γκαγκαστάθη στο 11′ λεπτό. Από κει και πέρα υπήρξαν αρκετές ευκαιρίες για τους γηπεδούχους να αυξήσουν το σκορ χωρίς όμως να το πετύχουν. Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Βαλιώτης με βοηθούς τους Ρεντόπουλο και Γούλα.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Καστράκι: Κουτλής, Γκαγκαστάθης, Αναστασίου, Ράτζας, Γιδόπουλος, Σκόνδρας, Κουλουκτσής (90’ Αγόρου), Ντούβλης (83’ Βλάχος), Κεφαλάς (46’ Μόκας), Πρεκατές, Κόκοβας.

Καλύβια: Βασιλείου, Κάβρας, Ηλιόπουλος (85’ Παπαρίζος), Τσαφίτσας, Λίτσιος, Τέλλιος, Τεντολούρης, Θούας, Σακκελαρίου (44’ Παπαβασιλείου), Μπλέτσας (50’ Πανουτσόπουλος)), Πουλιανίτης.