Α.Σ Μετέωρα – Με ισοπαλία άρχισε το πρωτάθλημα

Με ισοπαλία έληξε το πρώτο παιχνίδι των Μετεώρων που έγινε στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας "Βασίλης Καρακίτσιος" το απόγευμα της Κυριακής 20 Σεπτεμβρίου. Η ομάδα του Βασίλη Γκούμπλια αντιμετώπισε τον Αγρότη Λιανοκλαδίου χωρίς να μπορέσει να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης αν και μέσα στο παιχνίδι είχε πολλές καλές φάσεις.

0 219

Με ισοπαλία έληξε το πρώτο παιχνίδι των Μετεώρων που έγινε στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας "Βασίλης Καρακίτσιος" το απόγευμα της Κυριακής 20 Σεπτεμβρίου. Η ομάδα του Βασίλη Γκούμπλια αντιμετώπισε τον Αγρότη Λιανοκλαδίου χωρίς να μπορέσει να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης αν και μέσα στο παιχνίδι είχε πολλές καλές φάσεις. Το 0 – 0 θα μπορούσε να είχε ματαβληθεί από το πρώτο ημίχρονο ενώ τα τελευταία λεπτά του αγώνα έκοψαν την ανάσα καθώς και ο Αγρότης Λιανοκλαδίου είχε πολλές καλές φάσεις με τα Μετέωρα να τις τελειώνουν με οριζόντιο δοκάρι.