Α.Σ Μετέωρα – Ατρόμητος Σπερχειάδας 3 – 2

Παρά το τραβηγμένο 10λεπτο των καθυστερήσεων που κράτησε η διαιτησία στο παιχνίδι των Μετεώρων με την Σπερχειάδα οι φιλοξενούμενοι δεν κατάφεραν να ισοφαρίσουν έστω και στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Το παιχνίδι έπρεπε να τελειώσει με 4 – 2 εάν δινόταν και το πέναλτι που δεν είδαν Διαιτητής και βοηθοί.

0 378

Παρά το τραβηγμένο 10λεπτο των καθυστερήσεων που κράτησε η διαιτησία στο παιχνίδι των Μετεώρων με την Σπερχειάδα οι φιλοξενούμενοι δεν κατάφεραν να ισοφαρίσουν έστω και στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Το παιχνίδι έπρεπε να τελειώσει με 4 – 2 εάν δινόταν και το πέναλτι που δεν είδαν Διαιτητής και βοηθοί. Σε μια μέτρια εμφάνιση η ομάδα των Μετεώρων πήρε την νίκη με 1 γκολ του Φέκα και 2 του Φίλιππου Κεραμά που παραμένει σταθερή αξία για την ομάδα των Μετεώρων. Τελικό σκορ του αγώνα 3 – 2.

Για την ομάδα των Μετεώρων έπαιξαν: Κουτλής, Ζαχαράκης, Φέκας, Πράπας, Σκόνδρας, Μητσιάδης, Κεραμάς, Τσιούκας Ανδρ., Γκαρνάρας, Ζήνωνος, Γκόβαρης. Αναπληρωματικοί: Ανδρέου, Πάπαρης, Τσιούκας Ε., Γούλας, Χαϊταλής, Αγγελάκης.

Α.Σ Μετέωρα - Ατρόμητος Σπερχειάδας 3 - 2
Οι διαιτητές του αγώνα. Ξεσήκωσαν αρκετές φορές την αντίδραση των φιλάθλων και των ανθρώπων των Μετεώρων με τα σφυρίγματά τους….
Κεραμάς Φίλιππος. Παραλίγο να πετύχει και το τρίτο του γκολ ΕΑΝ δινόταν το πέναλτι που έπρεπε δοθεί…