Αγιοφυλλικός – Ράξα 2 – 4

Η Ράξα ήταν η νικήτρια στο φινάλε του πρωταθλήματος κόντρα στην ομάδα του Αγιοφυλλικού  επικρατώντας με 2-4.  Το σκορ  άνοιξε στο 6’με τη Ράξα, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης έγραψε το 0-2.

0 313

Η Ράξα ήταν η νικήτρια στο φινάλε του πρωταθλήματος κόντρα στην ομάδα του Αγιοφυλλικού  επικρατώντας με 2-4.  Το σκορ  άνοιξε στο 6’με τη Ράξα, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης έγραψε το 0-2. raxa_agiofyllikos.jpgΗ Ράξα ήταν η νικήτρια στο φινάλε του πρωταθλήματος κόντρα στην ομάδα του Αγιοφυλλικού  επικρατώντας με 2-4.  Το σκορ  άνοιξε στο 6’με τη Ράξα, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης έγραψε το 0-2. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Αγιοφυλλικός προσπάθησε και κατάφερε να ισοφάριση το σκορ, αλλά ένα λάθος του μικρού τερματοφύλακα (Νικολάου Δ.) έβαλε την ομάδα τις Ράξας πάλι μπροστά στο σκορ κάνοντας το 2-3. Η Ράξα κατάφερε να πετύχει και άλλο ένα τέρμα στο 85’. Με αυτή τη νίκη η ομάδα τις Ράξας πήρε τη δεύτερη προνομιούχο θέση στο πρωτάθλημα όπου οδηγοί στην άνοδο και την αλλαγή κατηγορίας.