Ήττα για την Κρύα Βρύση

Την ήττα γνώρισε η ομάδα της Κρύας Βρύσης στο παιχνίδι της Κυριακής με τα Αμπελάκια κατά την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 5′ λεπτό του αγώνα με γκολ του Καραθάνου.

0 230

φωτο αρχείου

Την ήττα γνώρισε η ομάδα της Κρύας Βρύσης στο παιχνίδι της Κυριακής με τα Αμπελάκια κατά την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 5′ λεπτό του αγώνα με γκολ του Καραθάνου. Η Κρύα Βρύση είχε μια καλή στιγμή με προσπάθεια του Πασιάκου που κατέληξε στο δοκάρι της αντίπαλης εστίας. Ο Καραθάνος με δεύτερη προσπάθεια στο 78′ έκανε το τελικό 2 – 0, δίνοντας στην ομάδα του τους 3 πολύτιμους βαθμούς της νίκης.