“Έγραψε” ο Εθνικός Καστρακίου

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Εθνικός Βράχος Καστρακίου την περασμένη Κυριακή το μεσημέρι στην δυνατή έδρα του κόντρα στον φιλόδοξο Πυργετό ο οποίος καιγόταν για την νίκη. Ο Εθνικός κατάφερε να πάρει την νίκη με γκολ του Κουλουκτσή στο 6ο λεπτό του αγώνα μετά από μια καλή "μπαλιά" του Στεφόπουλου.

0 355

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Εθνικός Βράχος Καστρακίου την περασμένη Κυριακή το μεσημέρι στην δυνατή έδρα του κόντρα στον φιλόδοξο Πυργετό ο οποίος καιγόταν για την νίκη. Ο Εθνικός κατάφερε να πάρει την νίκη με γκολ του Κουλουκτσή στο 6ο λεπτό του αγώνα μετά από μια καλή "μπαλιά" του Στεφόπουλου. Ωστόσο κατά την διάρκεια του παιχνιδιού δόθηκαν πολύ καλές ευκαιρίες να μεγαλώσει το σκορ του Εθνικού αλλά σίγουρα και το 1 – 0 είναι το καλύτερο, στέλνοντας τον ξανά πάνω από την ζώνη του υποβιβασμού.

Έπαιξαν:

Εθνικός Βράχος Καστρακίου: Ντάσκας, Στεφόπουλος, Γκαγκαστάθης, Ράτζας, Γιδόπουλος, Σκόνδρας, Μόκας, Ντούβλης (68’ Βλάχος), Κουλουκτσής, Πρεκατές, Κόκοβας (90’ Αναστασίου)

Πυργετός: Γιολδάσης, Μαντζαφούλης, Στούμπος, Ψαρόμπας (36’ Παλάσης), Ζαφειρίου (75’ Ταυλαρίδης), Τέας (46’ Τσουρέλης), Κώτσιος, Δασσιός, Μπασδέκης, Πότσης, Ραχωβίτης