Πλήρης αγωνιστική δράση

Πλούσιο αγωνιστικό πρόγραμμα περιλαμβάνει το ερχόμενο διήμερο για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο . Παιδικό πρωτάθλημα , Α ερασιτεχνική , Α1 ερασιτεχνική και Β1, θα βρεθούν στη σέντρα των ερασιτεχνικών γηπέδων για να παίξουν καλό ποδόσφαιρο.

0 213

Πλούσιο αγωνιστικό πρόγραμμα περιλαμβάνει το ερχόμενο διήμερο για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο . Παιδικό πρωτάθλημα , Α ερασιτεχνική , Α1 ερασιτεχνική και Β1, θα βρεθούν στη σέντρα των ερασιτεχνικών γηπέδων για να παίξουν καλό ποδόσφαιρο.

Πλούσιο αγωνιστικό πρόγραμμα περιλαμβάνει το ερχόμενο διήμερο για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο . Παιδικό πρωτάθλημα , Α ερασιτεχνική , Α1 ερασιτεχνική και Β1, θα βρεθούν στη σέντρα των ερασιτεχνικών γηπέδων για να παίξουν καλό ποδόσφαιρο .
Η ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώσε τα παιχνίδια και τους διαιτητές των παιχνιδιών τα οποία είναι τα εξής:
Σάββατο 06 – 12 – 2008
Παιδικό Πρωτάθλημα
1ος Όμιλος – Ώρα 11:00
Ριζαριού: Ακαδημία 1 – Ασκληπιός
Διατησία: Ράπτης Λεωνίδας Κ – Δημουλάς
Καλαμπάκας: Μετέωρα – Πυργετός
Διατησία: Μανασής Μ Κούρεντας – Λεωνίδας Στ
Βοηθητικό: Τρίκαλα – ΑΕ Τρικάλων
Διατησία: Βουτσελάς Σουλιος – Αγοραστός
2ος Όμιλος – Ώρα 11:00
Οικουμενίου: Οικουμένιος – Φαλώρεια
Διατησία: Ανδριόπουλος Νασιάκου – Καλυβιώτης
Σαρακίνας: Εθνικός – Καλύβια
Διατησία: Παπανικολαου Καπερώνης – Μακρής
Φήκης: Φήκη – Κηπάκι
Διατησία: Μανούρας Ν Μανούρας Χ – Καρούτας
Σάββατο 06 – 12 – 2008
Α΄ Ερασιτεχνική – Ώρα 15:00
Πυργετού: Πυργετός – Αχιλλέας
Διατησία: Μυλωνάς Χρ Γελαδάρης – Μαργιώλης
Πετρωτού: Πετρωτό – Αναγέννηση
Διατησία: Μανασής Κ Μπαίρακτάρης – Τσιούλης
Λογγακίου: Δήμητρα Απολ – Κλοκοτός
Διατησία: Πάντος Καπερώνης – Τζοφώλης
Νεοχωρίου: Νεοχώρι – ΑΕ Τρικάλων
Διατησία: Κούτσικος Δημόπουλος – Δήμστας
Καλαμπάκας: Μετέωρα – Φλαμούλι
Διατησία: Μαμαλης Γανζτούλας – Πελεκάνος
Βαλτινού: Βαλτινό – Δενδροχώρι
Διατησία: Κουτσάγιας Γρατσάνης – Μπλέτσας
Φανερωμένης: Φανερωμένη – Φαρκαδόνα
Διατησία: Μανούρας Στεφόπουλος – Παπαχρήστος
Ριζώματος: Παραληθαίοι – Γενέσι
Διατησία: Τουτούκης Μανασής Μ – Νιώτη
Β1 Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος – Ώρα 15:00
Περιστέρας: Περιστέρα – Οξύνεια
Διατησία: Νίκου Σίμος – Σουλιος
Σαρακίνας: Σαρακίνα – Πύργος
Διατησία: Πάφης Ράπτης – Λεωνίδας Στ
Β1 Ερασιτεχνική
2ος Όμιλος – Ώρα 15:00
Ξυλοπάροικου: Ξυλοπάροικο – Πλοπιακός
Διατησία: Παπανικολάου: Καλυβιώτης – Καρούτας
Αγ Βης/να: Αγ Βης/νας – Φιλύρα
Διατησία: Τανάγιας Δημουλάς – Αλεξίου
Β1 Ερασιτεχνική
3ος Όμιλος Ώρα 15:00
Σωτήρας: Σωτήρα – Γαρδίκι
Διατησία: Κόκκαλης Αντωνίου – Βασιλείου
Νομής: Νομή – Διαμάντι
Διατησία: Κούρεντας Λεωνίδας Κ – Καπερώνης Ν
Κυριακή 07 – 12 – 2008
Α1 Ερασιτεχνική
2ος Όμιλος – Ώρα 11:00

Πρίνους: Πρίνος – Ασπροκλησιά
Διατησία: Τζοφώλης Κούτσικος – Σίμος
Προδρόμου: Πρόδρομος – Ελευθεροχώρι
Διατησία: Μυλωνάς Χ Μανασής Κ – Τσιούλης
Κεφαλ/σου: Κεφαλ/σο – Παλαιομ/ρο
Διατησία: Γαντζούλας Μανασής Μ – Νιώτη
Πηγής: Πηγή – Απόστολοι
Διατησία: Ανδριόπουλος Μπλέτσας – Πάφης
Αμπελίων: Κρ Βρύση – Διάβα
Διατησία: Πάντος Μανούρας – Μαργιώλης
Πιαλειών: Πιαλεία – Φωτάδα
Γελαδάρης Δημόπουλος – Λάμπρος
Καρυών: Αμπελάκια – Φήκη
Διατησία: Στεφόπουλος Πελεκάνος – Πάφης
Πύλης: Πορταικός – Κεφαλ/κος
Διατησία: Καπερώνης Κουτσάγιας – Αντωνίου
Β1 Ερασιτεχνική
2ος Όμιλος – Ώρα 11:00

Γόμφων: Γόμφοι – Ασπροβαλτος
Διατησία: Παπαχρήστος Καλαντζής – Βασιλείου
Λυγαριάς: Λυγαριά – Λιλή
Διατησία: Μπαϊρακτάρης Δημουλάς – Γκουτζ/νης
Β1 Ερασιτεχνική
3ος Όμιλος – Ώρα 11:00

Πηνειάδας: Πηνειάδα – Γριζάνο
Διατησία: Δήμτσας Ραπτης – Καπερώνης
Σαραγίων: Καλλιθέα – Πατουλιά
Διατησία: Βουτσελάς Αλεξίου – Σουλιος
Α1 Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος – Ώρα 15:00

Μεγαλοχωρίου: Μεγαλοχώρι – Ασκληπιός
Διατησία: Κούτσικος Μπλέτσας – Αντωνίου
Λογγακίου: Λογγάκι – Γλύνος
Διατησία: Μανασής Κ Μυλωνάς Χ – Στεφόπουλος
Ριζαριού: Ριζαριό – Καρυές
Διατησία: Δημόπουλος Μανασής Μ – Σίμος
Κηπακίου: Κηπάκι – Βασιλική
Διατησία: Πελεκάνος Κουρεντάς – Δημουλάς
Κρηνίτσας: Κρηνιτσα – Παλαιοπυργος
Διατησία: Μανούρας Πάντος – Γελαδάρης
Κρήνης: Κρήνη – Σαράγια
Διατησία: Τσιούλης Ράπτης – Βασιλείου
Ταξιαρχών Πελινναίοι – Ράξα
Διατησία: Κουτσάγιας Καπερωνης – Καλαντζής
Λεπτοκαρυάς: Λεπτοκαρυά – Ζάρκο
Διατησία: Τζοφώλης Νιωτη – Δημτσας
Β1 Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος – Ώρα 15:00

Φωτεινού: Φωτεινό – Θεόπετρα
Διατησία: Λάμπρος Λεωνίδας – Αλεξίου
Σωτηρας: Αστέρας – Βυτουμάς
Διατησία: Κόκκαλης Σουλιος – Καρούτας
Ασπροκλησιας: Πανχασιακός – Χρυσομηλιά
Διατησία: Μαργιώλης Γκουτζ/νης – Καπερώνης Ν
Β1 Ερασιτεχνική
2ος Όμιλος – Ώρα 15:00

Μεγάρχης: Αν. Μεγάρχης – Ανταλλάξιμα
Διατησία: Βουτσελας Λεωνίδας – Καλυβιώτης

πηγή Η ΕΡΕΥΝΑ

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.