Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8
Ξεκίνησε την Δευτέρα το βράδυ το τουρνουά 8χ8 στο αθλητικό πάρκο "Καρακούσης" στο οποίο συμμετέχουν 16 ομάδες, 4 σε κάθε όμιλο. Στον πρώτο όμιλο αγωνίστηκαν δυο Καλαμπακιώτικες ομάδες με ομάδες των Τρικάλων.
Ξεκίνησε την Δευτέρα το βράδυ το τουρνουά 8χ8 στο αθλητικό πάρκο "Καρακούσης" στο οποίο συμμετέχουν 16 ομάδες, 4 σε κάθε όμιλο. Στον πρώτο όμιλο αγωνίστηκαν δυο Καλαμπακιώτικες ομάδες με ομάδες των Τρικάλων.
Ξεκίνησε την Δευτέρα το βράδυ το τουρνουά 8χ8 στο αθλητικό πάρκο "Καρακούσης" στο οποίο συμμετέχουν 16 ομάδες, 4 σε κάθε όμιλο. Στον πρώτο όμιλο αγωνίστηκαν δυο Καλαμπακιώτικες ομάδες με ομάδες των Τρικάλων. Η ομάδα που φέρει και το διακριτικό του kalabakacity.gr " Sport shh και Καραγιάννης t-shirt" έπαιξε με την ομάδα "Status" και έφερε τελικό αποτέλεσμα 3 – 3. Τα γκολ πέτυχαν οι: Θώμος, Πέτσας και Στεφόπουλος Νίκος.
Για την ομάδα "Sport Shh… – Καραγιάννης t-shirt – kalabakacity.gr" αγωνίστηκαν οι: Πάπαρης, Γκαγκαστάθης, Κεραμάς, Κέφος, Θώμος, Παπαγεωργόπουλος, Αυγέρος, Σιούτας, Στεφόπουλος, Πέτσας. Επίσης στην διάθεση του στα επόμενα παιχνίδια ο προπονητής της ομάδας, Χρήστος Αυγέρος θα έχει τους έμπειρους παίχτες, Τέλη Βαβίτσα και Αποστόλη Κυργιάζο οι οποίοι σ’ αυτό το παιχνίδι απουσίαζαν λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων.
![Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8 Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2009/06/8_8_tournouaIMG_9808.jpg)
![Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8 Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2009/06/8_8_tournouaIMG_9823.jpg)
![Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8 Ξεκίνησε το τουρνουά 8χ8](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2009/06/8_8_tournouaIMG_9828.jpg)