Κρύα Βρύση – Πρόδρομος 4 – 4

Εκπληκτικό ματς με γκολ και ανατροπές διεξήχθη στο γήπεδο των Αμπελίων, όπου Κρύα Βρύση και ΑΟ Προδρόμου  αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 4-4. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 40΄με τον Ντάφο αλλά στο επόμενο λεπτό ο Γκανιάς ισοφάρισε σε 1-1.

Κρύα Βρύση - Πρόδρομος 4 - 4
0 243

Εκπληκτικό ματς με γκολ και ανατροπές διεξήχθη στο γήπεδο των Αμπελίων, όπου Κρύα Βρύση και ΑΟ Προδρόμου  αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 4-4. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 40΄με τον Ντάφο αλλά στο επόμενο λεπτό ο Γκανιάς ισοφάρισε σε 1-1. Ωστόσο στο 45΄ η Κρύα Βρύση πέτυχε το 2-1 με τον Τσίτσαρη. Ωστόσο στο 46΄ ο Πρόδρομος ισοφάρισε εκ νέου σε 2-2 με πέναλτι του Γκανιά και στην συνέχεια οι «πράσινοι» πήραν προβάδισμα στο σκορ στο 62΄ με τον Γκανιά να γράφει το 2-3. Στο 80΄ οι παίκτες του Λεωνίδα Σακελλαρίδη ισοφάρισαν σε 3-3 με τον Παπαϊωάννου και μάλιστα στο 85΄ ο Ντάφος πέτυχε το 4-3 για τους γηπεδούχους. Στο 89΄ όμως ο Παυλής διαμόρφωσε το τελικό 4-4.

Κρύα Βρύση: Μπόμπολας, Τσιαντούλας, Παπαγεωργίου, Παπαΐωαννου, Γεωργαλής, Δραγατογιάννης, Κυριάζος(75΄Κοκόσης), Αδάμος(65΄Πλησιώτης), Ντάφος, Τσίτσαρης.

Πρόδρομος: Καραμπούλας Α., Καραμπούλας Χ., Μαντάς Χρ., Καμπλιώνης Χ., Παυλής, Τζερεμές, Καραμπούλας Β., Καραμπούλας Α., Καμπλιώνης Χρ.(46΄ Κουτελίδας), Γκανιάς, Γκαραγκάνης.

Κρύα Βρύση - Πρόδρομος  4 - 4
Στα γήπεδα επέστρεψε ο Αποστόλης Κυργιάζος (αριστερά) μετά την στρατιωτική του θητεία, βάζοντας μεγάλους στόχους από τη νέα αγωνιστική περίοδο.