Δεν υπάρχει συγχώνευση
Την δική του απάντηση έδωσε ο ισχυρός άνδρας των Μετεώρων, Γιάννης Μπουτίνας όσο αφορά τις φήμες περί συγχωνεύσεως μεταξύ ΑΣ Μετέωρα και Εθνικού Καστρακίου.
Την δική του απάντηση έδωσε ο ισχυρός άνδρας των Μετεώρων, Γιάννης Μπουτίνας όσο αφορά τις φήμες περί συγχωνεύσεως μεταξύ ΑΣ Μετέωρα και Εθνικού Καστρακίου.
Την δική του απάντηση έδωσε ο ισχυρός άνδρας των Μετεώρων, Γιάννης Μπουτίνας όσο αφορά τις φήμες περί συγχωνεύσεως μεταξύ ΑΣ Μετέωρα και Εθνικού Καστρακίου. Η στήλη επικοινώνησε με τον πρόεδρο των μελλοντικών πρωταθλητών του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος και ξεκαθάρισε πως η συνάντηση με τον πρόεδρο του Εθνικού, Αντώνη Γραββάνη έγινε στο πλαίσιο μιας μελλοντικής ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ μεταξύ των δύο ομάδων.
Για παράδειγμα. Να απευθυνθούνε από κοινού ο ΑΣ Μετέωρα και ο Εθνικός Καστρακίου στην ΕΠΟ, ούτως ώστε να μεταφερθούν τα δύο σωματεία στον 3ο όμιλο του περιφερειακού πρωταθλήματος. Και όχι στον 4ο που αγωνίζονται ως τώρα οι Τρικαλινές ομάδες. Η στήλη επικοινώνησε και με τον Αντώνη Γραββάνη ο οποίος μας επιβεβαίωσε την πρόθεση των δύο σωματείων να συνεργαστούν για το καλό των ομάδων τους και ξεκαθάρισε πως δεν έχει τεθεί ΠΟΤΕ θέμα μεταξύ των προέδρων για μια ενδεχόμενη
![Δεν υπάρχει συγχώνευση Δεν υπάρχει συγχώνευση](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2009/05/gravanis.jpg)
συνένωση. Επίσης οι πληροφορίες αναφέρουν πως θα υπάρχει μια «συμφωνία κυρίων» που δεν θα βάλει σε μεταγραφική μάχη και δημοπρασία, τα δύο σωματεία στην περίοδο των μεταγραφών…
Η ΕΡΕΥΝΑ – Γρηγόρης Καραμπούλας