Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ – Χορός και βραβεύσεις
Τον ετήσιο χορό του πραγματοποίησε την Τσικνοπέμπτη το βράδυ το Αθλητικό Σωματείο Μετέωρα, όπου βραβεύτηκαν άνθρωποι με προσφορά στην ομάδα. Αρκετός κόσμος τίμησε την εκδήλωση αυτή, όπου ανάμεσα τους και άνθρωποι άλλων ομάδων της περιοχής, όπως του Εθνικού Καλαμπάκας, της Διάβας, του Αγιοφύλλου, κ.α.
Τον ετήσιο χορό του πραγματοποίησε την Τσικνοπέμπτη το βράδυ το Αθλητικό Σωματείο Μετέωρα, όπου βραβεύτηκαν άνθρωποι με προσφορά στην ομάδα. Αρκετός κόσμος τίμησε την εκδήλωση αυτή, όπου ανάμεσα τους και άνθρωποι άλλων ομάδων της περιοχής, όπως του Εθνικού Καλαμπάκας, της Διάβας, του Αγιοφύλλου, κ.α.
Τον ετήσιο χορό του πραγματοποίησε την Τσικνοπέμπτη το βράδυ το Αθλητικό Σωματείο Μετέωρα, όπου βραβεύτηκαν άνθρωποι με προσφορά στην ομάδα. Αρκετός κόσμος τίμησε την εκδήλωση αυτή, όπου ανάμεσα τους και άνθρωποι άλλων ομάδων της περιοχής, όπως του Εθνικού Καλαμπάκας, της Διάβας, του Αγιοφύλλου, κ.α. Στην εκδήλωση βραβεύτηκαν εφτά άνθρωποι για την προσφορά τους. Πρόκειται για τους δυο αθλητικογράφους της Καλαμπάκας, Παναγιώτη Στάλια και Γιώργο Σαμουρέλη, τον γιατρό κ. Βασ. Μπούρα, πρώην πρόεδρο της ομάδας κ. Απόχα Βαγγέλη, τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή κ. Σπύρο Φουρτούνη, τον τερματοφύλακα Σοφοκλή Βουλόγκα και τέλος τον μοναδικό επιζών από τους ιδρυτές της ομάδας κ. Λάζαρο Αρσενίου.
![a_s_met_xorosSUC58751.jpg a_s_met_xorosSUC58751.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58751.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58763.jpg a_s_met_xorosSUC58763.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58763.jpg)
![SUC58784.jpg SUC58784.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/SUC58784.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58871.jpg a_s_met_xorosSUC58871.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58871.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58814.jpg a_s_met_xorosSUC58814.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58814.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58813.jpg a_s_met_xorosSUC58813.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58813.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58779.jpg a_s_met_xorosSUC58779.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58779.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58805.jpg a_s_met_xorosSUC58805.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58805.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58809.jpg a_s_met_xorosSUC58809.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58809.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58738.jpg a_s_met_xorosSUC58738.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58738.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58739.jpg a_s_met_xorosSUC58739.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58739.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58741.jpg a_s_met_xorosSUC58741.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58741.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58742.jpg a_s_met_xorosSUC58742.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58742.jpg)
![a_s_met_xorosSUC58743.jpg a_s_met_xorosSUC58743.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/02/a_s_met_xorosSUC58743.jpg)