Αποκριάτικο πάρτυ για τα παιδιά
Ένα όμορφο πάρτυ για τα παιδιά διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βλαχάβας " Παπαθύμιος Βλαχάβας" το περασμένο Σάββατο στο Barocco Club. Αρκετό κέφι, χορός και διάθεση για παιχνίδι, είχαν οι μικροί μας φίλοι με φορεσιές όλων των ειδών, όπως ταιριάζει στους αποκριάτικους Ρυθμούς.
Ένα όμορφο πάρτυ για τα παιδιά διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βλαχάβας " Παπαθύμιος Βλαχάβας" το περασμένο Σάββατο στο Barocco Club. Αρκετό κέφι, χορός και διάθεση για παιχνίδι, είχαν οι μικροί μας φίλοι με φορεσιές όλων των ειδών, όπως ταιριάζει στους αποκριάτικους Ρυθμούς.
Ένα όμορφο πάρτυ για τα παιδιά διοργάνωσε ο Εκπολιτιστικός Σύλλογος Βλαχάβας " Παπα-Θύμιος Βλαχάβας" το περασμένο Σάββατο στο Barocco Club. Αρκετό κέφι, χορός και διάθεση για παιχνίδι, είχαν οι μικροί μας φίλοι με φορεσιές όλων των ειδών, όπως ταιριάζει στους αποκριάτικους Ρυθμούς.
![apokries_vlahSUC58889.jpg apokries_vlahSUC58889.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/apokries_vlahSUC58889.jpg)
![apokries_vlahSUC58899.jpg apokries_vlahSUC58899.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/apokries_vlahSUC58899.jpg)
![apokries_vlahSUC58876.jpg apokries_vlahSUC58876.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/apokries_vlahSUC58876.jpg)
![apokries_vlahSUC58877.jpg apokries_vlahSUC58877.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/apokries_vlahSUC58877.jpg)
![apokries_vlahSUC58879.jpg apokries_vlahSUC58879.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/apokries_vlahSUC58879.jpg)