Η κακή και άπειρη διαιτησία εμπόδιο στην Γυναικεία ομάδα του Α.Σ Μετέωρα στην Ελασσόνα

Πολύ καλή εμφάνιση με αρκετές χαμένες ευκαιρίες για την Γυναικεία ομάδα των Μετεώρων στην Ελασσόνα,

0 396

Πολύ καλή εμφάνιση με αρκετές χαμένες ευκαιρίες για την Γυναικεία ομάδα των Μετεώρων στην Ελασσόνα,  χωρίς όμως να έρθει η νίκη στην πρεμιέρα της Γ΄ Εθνικής Γυναικών, ήττα με σκορ 1:0.

Η τύχη γύρισε την πλάτη στην ομάδα, και ο άγραφος νόμος του ποδοσφαίρου επιβεβαιώθηκε 70-30 κατοχή μπάλας.

Οι φάσεις που έκριναν το ματς, από την κακή και άπειρη διαιτησία, στο 20ο λεπτό κανονικό γκολ της Διβανέ για το 0:1 που ακυρώθηκε ως οφσάιντ και την κατακύρωση του γκολ οφσάιντ στο 65ο λεπτό από της Α.Σ. Ολυμπιώτισσες-Ελασσόνας.

Η προσπάθεια συνεχίζεται, το αποτέλεσμα μας έκανε πιο δυνατούς και ο αγώνας ανήκει πλέον στο παρελθόν, ακολουθεί πολύ δουλειά ως τη 2η αγωνιστική εντός έδρας στις 6-12-2015 και ώρα 15:00 με των Α.Π.Σ. Νεφέλες-Κατερίνης.

Προπονητής : Στράτος Βατής

Αποστολή αγώνα : Νέστορα Κ., Ανδρέου Ε., Σίσκου Μ., Δραγατογιάννη Ε., Τσαβέα Μ., Διβανέ Π., Μαργαρίτη Π., Κουτηλέκου Β., Νικάκη Β., Κουτσιανίτη Β., Μήτα Μ., Ευθυμίου Μ., Πουρή Σ., Κελεπούρη Χ., Μπαούτη Α., Σιδηροπούλου Κ., Σκαρλέα Τ., Τσίκο Χ. & Ντιζέ Σ.

Σύνθεση αγώνα : Νέστορα Κ., Ανδρέου Ε. (80΄ Πουρή Σ.), Σίσκου Μ., Δραγατογιάννη Ε., Τσαβέα Μ., Διβανέ Π., Μαργαρίτη Π. (70΄ Ευθυμίου Μ.), Κουτηλέκου Β., Νικάκη Β., Κουτσιανίτη Β. (80΄ Κελεπούρη Χ.), Μήτα Μ.-