Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του νομού Τρικάλων και οι διαιτητές τους
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του νομού μας, για το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Μαρτίου.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του νομού μας, για το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Μαρτίου.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του νομού μας, για το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Μαρτίου.
Οι αγώνες έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 / 03 / 2015
Γήπεδο |
Ομάδες |
Διαιτητής |
Βοηθοί |
Παιδικό Πρωτάθλημα |
ΩΡΑ 11:00 |
||
Λογγακίου |
ΑΟΤ – ΑΕΤ |
Αλεξοπουλος |
Καλογριας – Μπαλας |
Πετρωτού |
Ακαδημια 1 – Σαραγια |
ΛεωνιδαςΣ |
Λεωνιδας Κ – Ρουσι |
Λεπτοκαρυας |
Τυμφαιος – Μπελετσι |
Σταφυλας |
Πρεβεντας – Τσουρελας |
Καλαμπακας |
Μετεωρα – Σαρακινα |
Μαρκος |
Κυραντζουλης – Τασιοπουλος |
Μεγαλ/ριου |
Δήμητρα ( α) – Πύργος |
Ζησης |
Πλατσκοβιτς – Καπερωνης |
Ακ. Αμπελακιων – Φήκη |
3-0 |
||
Ρεπό : Δήμητρα (β) |
|||
Α Ερασιτεχνική |
ΩΡΑ 15:30 |
||
Σαραγιων |
Σαραγια – Πορταικος |
Κοντινος |
Νταλουκας – Τζανης |
Φαρκαδονας |
Φαρκαδονα – Αχιλλέας |
Μισσας |
Νιωτη – Αλεξόπουλος |
Καλυβίων |
Καλύβια – Σαρακίνα |
Δουλοπουλος |
Λεωνιδας Κ – Τσακνης |
Πυργετού |
Πυργετός – Κρ Βρύση |
Χιωτης |
Μανασης – Μανωλης |
Καλαμπακας |
Μετεωρα – Παραληθαίοι |
Μανασης |
Τατσινας – Μαρκος |
Αγ Αποστόλων |
Πύργος – ΑΕΤ |
Γρατσανης |
Κωτουλας – Μουστακας |
Καστρακίου |
Καστράκι – Φήκη |
Παντος |
Πετσας – Τσιουλης |
Αγ Μονης |
Αμπελακια – Δήμητρα |
Κουτσαγιας |
Γαντζουλας – Σταφυλας |
Ρεπό : Περιστερα |
|||
Α1 Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 15:30 |
|
Πετρωτού |
Πετρωτό – Αρδάνι |
Λεωνιδας |
Καλογριας – Τασιοπουλος |
Β Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 15:30 |
|
Λιλής |
Λιλή – Μεγάρχη |
Βουτσελας |
Σκρετας – Σκεντος |
Μπελετσιου |
Μπελετσι – Ροπωτο |
Γκογκινουδης |
Σπαλας – Θανασουλας |
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.03.2015
Γήπεδο |
Ομάδες |
Διαιτητής |
Βοηθοί |
Α1 Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 11:00 |
|
Κηπακίου |
Κηπάκι – Ριζαριό |
Μανασης |
Μισσας – Κωτουλας |
Μεγαλ/ριου |
Μεγαλ/ρι – Κρήνη |
Καπερωνης |
Αβρααμ – Πρεβεντας |
Γριζάνου |
Γριζάνο – Νεοχωρι |
Κοντινος |
Νταλουκας – Μανασης |
Ράξας |
Ράξα – Λόγγος 2012 |
Ανδριοπουλος |
Τζανης – Καπερωνης Ν |
Ζάρκου |
Ζάρκο – Γλύνος |
Παντος |
Σταφυλας – Μπαλας |
Ταξιαρχών |
Ταξιάρχες – Οικουμενιος |
Κουτσαγιας |
Λεωνιδας Κ – Ζησης |
Κρηνιτσας |
Τζουρτζια – Καρυες |
Δουλοπουλος |
Βουτσελας – Μουστακας |
Απόστολοι – Διαμάντι |
0-3 |
||
Β Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 11:00 |
|
Μεγάρχης |
Αν. Μεγάρχης – Ασπροβαλτος |
Αλεξοπουλος |
Σκρετας – Θανασουλας |
Α1 Ερασιτεχνική |
2ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:00 |
|
Κεφαλ/κου |
Κεφαλ/κος – Φιλύρα |
Κουτσαγιας |
Τατσινας – Πετσας |
Πιαλείας |
Πιαλεία – Πανχασιακος |
Κοντινος |
Ροτσας – Αβρααμ |
Προδρόμου |
Πρόδρομος – Βυτουμας |
Βουτσελάς |
Λεωνιδας Κ – Τσιουλης |
Δενδρ/ριου |
Δενδροχωρι – Πρίνος |
Μισσας |
Κωτουλας – Μανασης Μ |
Λεπτοκαρυας |
Τυμφαίος – Πηγη |
Χιωτης |
Σταφυλας – Μανωλης |
Ασπροκλησιας |
Ασπροκλησια – Δροσερό |
Παντος |
Ρουσι – Καπερωνης |
Ελευθ/ριου |
Ελευθεροχωρι – Γοργογυρι |
Γρατσανης |
Νταλουκας – Τζανης |
Φωτάδας |
Φωτάδα – Ανταλλάξιμα |
Καπερωνης |
Γκογκινουδης – Τασιοπουλος |
Αμπελίων |
Χρυσομηλια – Λυγαρια |
Μουστακας |
Μαρκος – Ζησης |
Β Ερασιτεχνική |
3ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:00 |
|
Χρυσαυγης |
Χρυσαυγή – Αγ Κυριακή |
Μανασης Κ |
Καλογριας – Πλατσκοβιτς |
Πετροπορου |
Πετροπορος – Φανερωμενη |
Αλεξόπουλος |
Θανασουλας – Σκρετας |