Πρωτάθλημα 8Χ8 – Συνέχεια…

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις για τις ομάδες της πόλης μας έκανε εχθές το βράδυ το RAPSODY NET. Το παιχνίδι έδειχνε ότι όλα θα κυλούσαν ήσυχα για την ομάδα της Καλαμπάκας καθώς στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου κέρδιζε με 4-0, αλλά οι αντίπαλοι και λίγο η κακή διαιτησία, είχαν αντίθετη άποψη.

0 240

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις για τις ομάδες της πόλης μας έκανε εχθές το βράδυ το RAPSODY NET. Το παιχνίδι έδειχνε ότι όλα θα κυλούσαν ήσυχα για την ομάδα της Καλαμπάκας καθώς στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου κέρδιζε με 4-0, αλλά οι αντίπαλοι και λίγο η κακή διαιτησία, είχαν αντίθετη άποψη. Το παιχνίδι έδειχνε ότι όλα θα κυλούσαν ήσυχα για την ομάδα της Καλαμπάκας καθώς στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου κέρδιζε με 4-0, αλλά οι αντίπαλοι και λίγο η κακή διαιτησία, είχαν αντίθετη άποψη.Το RAPSODY NET ισοφαρίστικε στα τελευταία λεπτά (4 – 4) και χρειάστηκε ένα γκολ του Κουλουχτσή στις καθυστερήσεις για να πάρει την νίκη με 5-4 και ταυτόχρονα την πρόκριση για τους οχτώ της διοργάνωσης! Με τουλάχιστον τρεις ομάδες από την Καλαμπάκα στους οχτώ γιατί να μην δούμε και Καλαμπακιώτικο τελικό?