Δεν τα κατάφερε η Κρύα Βρύση στον Ημιτελικό: Τρίκαλα – ΑΕΤ στο τελικό του κυπέλλου της ΕΠΣΤ

Σήμερα στις 15:00 έγιναν τα παιχνίδια της Ημιτελικής φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣΤ μεταξύ των ομάδων ΑΕΤ – Κρύα Βρύση και Τρίκαλα – Φλαμούλι.

0 707

Η ομάδα της Κρύας Βρύσης στο γήπεδο του Κηπακίου γνώρισε την ήττα από την ομάδα της ΑΕΤ με 4 – 0, γκολ τα οποία μπήκαν στο 2ο ημίχρονο του αγώνα. Το 1ο ημίχρονο του παιχνιδιού κύλησε χωρίς ιδιαίτερες φάσεις και από τις 2 ομάδες. Διαιτητής του παιχνιδιού ήταν ο Αρετόπουλος με βοηθούς τους κ.κ Βουτσελά και Τζάνη.

Στο άλλο παιχνίδι Τρίκαλα – Φλαμούλι, η ομάδα των Τρικάλων κέρδισε με 3 – 0 στο Δημοτικό Στάδιο των Τρικάλων. Διαιτητήτης του παιχνιδιού ήταν ο κ. Γρατσάνης με βοηθούς τους Νταλούκα και Λεωνίδα Σ.

Έτσι ο τελικός του Κυπέλλου της ΕΠΣΤ θα γίνει ανάμεσα στις ομάδες Τρίκαλα – ΑΕΤ.