Τραίνο ο Βράχος Καστρακίου που πήρε μια ακόμη νίκη – Δεν τα κατάφερε η Κρύα Βρύση στον Πρόδρομο

Σπουδαίες αναμετρήσεις είχε η σημερινή αγωνιστική της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

0 350

Ο Βράχος Καστρακίου έκανε μια ακόμη πολύ καλή εμφάνιση σήμερα το μεσημέρι στο γήπεδο του Καστρακίου στο παιχνίδι με τους Παραληθαίους κερδίζοντας με 2 – 1.

Η ομάδα του Βράχου προηγήθηκε στο σκορ με γκολ του Τέλη Βαβίτσα, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Κώστας Τσικρικάς έκανε το 2 – 0. Η ομάδα των Παραληθαίων απάντησε στην συνέχεια με γκολ του Παπαγεωργίου κάνοντας το τελικό 2 – 1. Έτσι ο Βράχος Καστρακίου συνεχίζει την άψογη μέχρι τώρα πορεία από το ξεκίνημα της νέας χρονιάς ανατρέποντας όλες τις αρχικές δυσοίωνες προβλέψεις. Σκέτο “τραίνο”…

Η Κρύα Βρύση στον Πρόδρομο δεν κατάφερε να κρατήσει το 1 – 1 που είχε έως τα τελευταία λεπτά του παιχνίδιού και η τοπική ομάδα κέρδισε με 2 – 1 μετά από ολιγόλεπτη διακοπή του παιχνιδιού. Η ομάδα της Κρύας Βρύσης στα τελευτάια λεπτά αγωνίστικε με 10 πάιχτες λόγω αποβολή του Ζαρακώτα.