Ισόπαλο το παιχνίδι Α.Σ Μετέωρα – Αετός Διασέλλου

Ισόπαλο 1 – 1 τελείωσε το παιχνίδι του Α.Σ Μετέωρα με τον Αετό Διασέλλου στο γήπεδο “Βασίλης Καρακίτσιος” της Καλαμπάκας.

0 560

Η ομάδα της πόλης μας η οποία προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Νίκου Κουβελά δεν μπόρεσε να κρατήσει το σκορ και στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Αετού Διασέλλου ισοφάρισε σε 1 – 1 με χτύπημα πέναλτι σε φάση που αμφισβητήθηκε από την ομάδα των Μετέωρων. Ωστόσο η ομάδα των Μετεώρων από ένα σημείο και μετά αγωνίστηκε με 10 παίχτες λόγω αποβολής του Σιούτα.

Και σε αυτό το παιχνίδι η ομάδα του Α.Σ Μετέωρα είχε πολλές και καλές ευκαιρίες ( δυο δοκάρια ) για να πάρει την νίκη που την χρειαζόταν αλλά δεν στάθηκε δυνατό!

Α.Σ Μετέωρα: Γεωργίου, Αυγέρος, Κουβελάς, Γραβάνης, Γκόβαρης, Σιούτας, Κωστής, Λιατσικούρας, Παπαγεωργόπουλος, Τσιαούσης, Σκρέκας.

Αετός Διασέλλου ( ΑΕ Καραϊσκάκης ) Καραγκούνης, Σταμούλης, Κατσαρός, Καρτσακλής, Πέτσας, Βασιλάκης, Μπαλαδήμας, Βερλέκης, Αντωνίου, Μπαλάφας, Τσαπαλής.

as meteora IMG 0063as meteora IMG 0068as meteora IMG 0082as meteora IMG 0087as meteora IMG 0093as meteora IMG 0102as meteora IMG 0105as meteora IMG 0112as meteora IMG 0128as meteora IMG 0138as meteora IMG 0154as meteora IMG 0163as meteora IMG 0172as meteora IMG 0181as meteora IMG 0185as meteora IMG 0192as meteora IMG 0207as meteora IMG 0219as meteora IMG 0227as meteora IMG 0228as meteora IMG 0230