Πήρε τη νίκη από τον Οδυσσέα Νυδρίου η ομάδα των Μετεώρων με 2 – 1

Στις νίκες επέστρεψε και συνεχίζει η ομάδα των Μετεώρων αφού και στο σημερινό παιχνίδι πήρε πολύτιμη νίκη από τον Οδυσσέα Νυδρίου.

0 471

Η ομάδα του Α.Σ Μετέωρα μέσα στο “Βασίλης Καρακίτσιος” Πάλεψε για τη νίκη και τα κατάφερε παρόλο που οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 0 – 1.

Η ομάδα των Μετέωρων απάντησε στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Λιατσικούρα ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Γραβάνης Γιώργος ήταν εκείνος που έκανε το 2- 1.

Το παιχνίδι θα είχε τελειώσει με μεγαλύτερο σκορ εαν ο Αγγελάκης χτυπούσε εύστοχα πέναλτι το οποίο απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Νυδρίου.

Α.Σ Μετέωρα: Γεωργίου, Γκόβαρης, Σιούτας, Γραβάνης Μ., Τσιαούσης, Αυγέρος Π., Αγγελάκης, Λιατσικούρας, Κωστής, Γραβάνης Γ., Παπαγεωργόπουλος.

Οδυσσέας Νυδρίου: Πάππος, Κλάπης, Δημεσπύρα, Ψυρόπουλος, Παϊκόπουλος, Κωστακόπουλος, Μακρής, Ξένος, Μουρατίδης, Φλούδας, Θεοδωρίδης.

as meteora IMG 9653as meteora IMG 9661as meteora IMG 9668as meteora IMG 9672as meteora IMG 9679as meteora IMG 9694as meteora IMG 9696as meteora IMG 9703as meteora IMG 9709as meteora IMG 9728as meteora IMG 9735as meteora IMG 9750as meteora IMG 9793