Καραγεώργος Δημήτριος Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας – Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2020

0 1,201

Με αφορμή τα αποτελέσματα των Πανελληνίων Εξετάσεων συγχαίρω θερμά τους επιτυχόντες μαθητές μου, που – παρά τις αντίξοες συνθήκες- κατάφεραν να εισαχθούν στις Σχολές της επιλογής τους, ευχόμενος, παράλληλα, «καλές σπουδές».

 

1. Αγγέλης Αλέξανδρος  Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη)

2. Αλεξίου Ραφαήλ  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)

3. Αρδανιώτη Ζωή  Αγγλικής γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

4. Αρσενίου Νίκος  Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

5. Βελώνη Ελισάβετ  Βιολογίας (Πάτρα)

6. Γατσά Σπυριδούλα  Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής (Λάρισα)

7. Γατσάς Παρασκευάς  Ζωικής Παραγωγής (Λάρισα)

8. Γκοζντάρι Νεκτάριος  Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών
(Κοζάνη)

9. Γκουντέλα Παναγιώτα  Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκη)

10. Δελιτζιά Μαρία  Σχολή Πυροσβεστών

11. Δημητρίου Θεοδώρα  Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Κοζάνη)

12. Ζάμπρας Γρηγόριος  Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Σέρρες)

13. Ζήκα Ιωάννα  Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσσαλονίκη

14. Ζιώζια Μαριλένα  Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)

15. Ζούζουλα Παναγιώτα  Ψυχολογία Αθήνα

16. Καλαμπαλίκη Χριστίνα  Γλωσσικών Και Διαπολιτισμικών Σπουδών
(Βόλος)

17. Καραδήμου Φωτεινή  Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

18. Κερασοβίτης Βασίλης  Περιφερειακής και Διασυνοριακής Ανάπτυξης
(Κοζάνη)

19. Κοντογώγος Χρήστος  Ψηφιακών Συστημάτων (Λάρισα)

20. Κοντοτολη Παρασκευή  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)

21. Κοσβύρα Μαρία  Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)

22. Λιακόπουλου Μαρία  Αρχιτεκτόνων (Μηχανικών Βόλος)

23. Μαντζαφλάρα Φένια  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)

24. Μαυραγάνης Άρης  Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)

25. Μέμτσα Ελένη  Ξένων γλωσσών, Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)

26. Μουζακιάρης Σωκράτης  Κοινωνιολογίας Ρέθυμνο

27. Μπακάλης Γεώργιος  Επικοινωνιακών και Ψηφιακών Μέσων (Καστοριά)

28. Μπαλαούρας Γεώργιος  Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

29. Μυλωνά Βένια  Θεολογίας (Θεσσαλονίκη)

30. Νιαβής Αθανάσιος  Μηχανολόγων Μηχανικών (ΑΣΠΑΙΤΕ) (Αθήνα)

31. Ντίνος Μιχάλης  Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος)

32. Παπαδημητρίου Ιωάννης  Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής (Ιωάννινα)

33. Παπαδόπουλου Δέσποινα  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
(Θεσσαλονίκη)

34. Παπακώστα Δέσποινα  Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη)

35. Παπαπούλιος Πέτρος  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)

36. Παπατζιμοπούλου Μαρία  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)

37. Πέτρου Αθήνα  Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)

38. Πολίτη Νίκη  Νομικής (Αθήνα)

39. Πορτίκα Έλλη  Πληροφορικής (Καστοριά)

41. Σεϊτλάρι Αντριάννα  Ιστορίας και Εθνολογίας (Κομοτηνή)

42. Σέχη Αγγελική  Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)

43. Σινάνη Ελευθερία  Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας

44. Τάκου Χρύσα  Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)

45. Τσιάγκου Μαρία  Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)

46. Τσιαντούλα Καλυψώ  Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής (Ιωάννινα)

47. Φίλιππας Γεώργιος  Πληροφορική (Θεσσαλονίκη)

48. Φλέτσιος Άγγελος  Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η δημοσίευση των ονομάτων των παιδιών έγινε κατόπιν συγκατάθεσης των ίδιων και των κηδεμόνων τους.

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ «ΣΥΓΧΡΟΝΟ»
Τρικάλων 30 (ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ)

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας

τηλ. 2432079144, κιν. 6978087725

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.