Αγιοφυλλικός – Χρυσομηλιά 0-2

Πολλές ευκαιρίες αλλά ο νόμος του ποδοσφαίρου τιμωρεί. Λίγες στο 1 ημίχρονο και στο 23′ σουτ του Ψαρρή λίγο έξω, στο 26’καλη σέντρα του Τρέλλη μόνος του ο Παπαδόπουλος δεν κατάφερε να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα .

0 364

Πολλές ευκαιρίες αλλά ο νόμος του ποδοσφαίρου τιμωρεί. Λίγες στο 1 ημίχρονο και στο 23′ σουτ του Ψαρρή λίγο έξω, στο 26’καλη σέντρα του Τρέλλη μόνος του ο Παπαδόπουλος δεν κατάφερε να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα .Στο  33′ πλασέ του Γουγουλάκη Χ. απέκρουσε ο τερματοφύλακας. Στο 2 ημίχρονο ο Αγιοφυλλικός ανέβασε κι άλλο την απόδοση του,. Στο 56′ σουτ του Ψαρρή λίγο έξω. Στα  60′ 65′ είχαμε καλές αποκρούσεις από τον τερματοφύλακα τις Χρυσομηλιάς.  Σε σουτ του Γουγουλάκη και στο 72′ σε μια ξαφνική αντεπίθεση η Χρυσομηλιά κατάφερε να κερδίσει ένα πέναλτι που έκανε ο τερματοφύλακας του Αγιοφύλλου. Έτσι έγινε το 0-1 και στο 83′ πάλι σε κόντρα επίθεση με δυνατό σουτ ο Ματζαφλάρας έκανε το 0-2.