Άλλη μια ήττα για τον Αγιοφυλλικό

Την Κυριακή το απόγευμα η ομάδα του Αγιοφύλλου υποδέχτηκε τον Κεφαλοβρυσιακό όπου και ηττήθηκε με σκορ 2-3. Ο Αγιοφυλλικός βρέθηκε γρήγορα πίσω στο σκορ καθώς δέχθηκε το πρώτο γκολ στο 2 μόλις λεπτό.

0 424

ΦΑΣΕΙΣ

2′ λεπτό σουτ απόκρουση από τους φιλοξενούμενους η μπάλα χτυπά στο βαρύ γήπεδο αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα.

10′ λεπτό ασθενείς απόκρουση από του αμυντικούς του Αγιοφύλλου μέσα στη περιοχή καταλήγει σε πόδια αντιπάλων που πάλι με κόντρα κάνουν το 0-2

Στη συνέχεια η ομάδα του Γιάννη Κέφου προσπάθησε, ανέβηκε ψηλά και έχασε δυο καλές ευκαιρίες με τους Μησσιάρη και Κέφο

30′ λεπτό και σε καθαρή θέση οφσάιντ, ο Κεφαλοβρισιακος κάνει το 0-3.

Στο 2ο ημίχρονο ο Αγιοφυλλικός προσπάθησε και κατάφερε να πετύχει δυο γκολ με τον Μησσιάρη στο 60 και τον Παπαδόπουλο στο 80.

55′ σουτ του Τρέλλη λίγο έξω

60′ απευθείας φάουλ γκολ

70′ πολύ καλή απόκρουση του τερματοφύλακα σε δυνατό σουτ του Πορτίκα

75′ κεφαλιά του Μησσιάρη λίγο έξω

80′ πλασέ του Παπαδόπουλου γκολ

85′ μόνος ο Παπαδόπουλος δεν κατάφερε να σκοράρει

90-92 με σουτ και κεφαλιά ο Τρέλλης δεν κατάφερε να ισοφαρίσει

Υ.Γ είναι απαράδεχτο να παίζεις μπάλα σε ένα τέτοιο γήπεδο που έγινε μόλις πριν ένα χρόνο περίπου, κάποιοι τελικά θα πρέπει να αναλάβουν τις ευθύνες τους που σίγουρα είναι μεγάλες.