ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα αγώνων στις ερασιτεχνικές κατηγορίες και οι διαιτητές τους

0 341

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους.

ΣΑΒΒΑΤΟ    20 – 10 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακιων – Δημητρα α Μπαλας Κατσογιαννος – Καπερωνης
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι – ΑΟΤ Αποστολου Κουτσαγιας – Κωστηρας
  Πετρωτό   – Αχιλλέας Τρικαλων 3-0  
  Ρεπό : Ακαδημια 1    
       
       
  Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπακιου Πύργος – Δημητρα β Μαργιωλης Πλοκας – Τζιοτζιος
Βαλτινού Βαλτινό – Πορταικός Τουλουμης Ποντικης – Σακκας
Πυργετού Πυργετός – ΑΕΤ Ντινος Σινδρος – Τατσιοπουλος
  Αγ Μονη – Μετεωρα 0-3  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:00
Πηγης Πηγη   – Νεοχωρι Κουτσαγιας Νταλουκας – Σταφυλας
Φήκης Φήκη – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος – Αλεξοπουλος
Πύλης Πορταικός – Καστράκι Κοντινος Κατσογιαννος – Αποστολου
Σαραγιων Σαραγια – Αγ Μονη Πετσας Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
Διάβας Κρ Βρύση – Δημητρα Δουλοπουλος Μαργιωλης – Πλοκας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Γλύνος Κωτουλας Ντινος – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός – Καλύβια Ζησης Τουλουμης – Καλογριας
Πύργου Πύργος – Αχιλλέας Μανασης Κ Μπαλας Χ – Παφης
  Κεφαλ/σο – ΑΕΤ 3-0  
       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    21 – 10 – 2018        

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Κηπάκι – Βασιλική Πετσας Λεωνιδας Κ – Παφης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – Γριζάνο Αλεξοπουλος Ανδριοπουλος – Καλογριας
Λόγγου Λόγγος 2012 – Παραληθαίοι Μανασης Κ Νταλουκας – Κωτουλας
Πετρωτού Πετρωτό – Ακ Αμπελακιων Ζησης Παπαγεωργοπουλος – Καπερωνης
Κρήνης Κρήνη – Αστερας Σταφυλας Ρατζας   – Αργυροπουλος
Κεραμιδιου Κεραμίδι – Ζάρκο Δουλοπουλος Αποστολου – Κατσογιαννος
Ριζαριου Ριζαριο – Οικουμενιος Κουτσαγιας Μπαλας Χ – Μανασης Μ
Αρδανίου Αρδάνι – Αγ Κυριακή Κοντινος Μαργιωλης – Τζιοτζιος
  Ρεπό : Καρυες    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Βαλτινού Βαλτινό – Γόμφοι Κωτουλας Παφης   – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια – Δενδροχωρι Μανασης Κ Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Φωτεινού Φωτεινό – Πρινος Ζησης Μαργιωλης – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία – Δροσερό Κοντινος Λεωνιδας Κ – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Χρυσομηλια Πετσας Νταλουκας – Μανασης Μ
Περιστερας Τζουρτζια – Βυτουμας Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος – Αποστολου
  Κεφαλ/κος – Ροπωτό 0-3  
  Φιλύρα – Ασπροβαλτος 0-3  
  Ρεπό : Παλαιομ/ρο    
       
       
  Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – ΑΟΤ Σινδρος  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας  
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 α – Νεοχωρι Κωστηρας  
Football factory Καρυες – Πύργος Τατσιοπουλος  
  Μετεωραα – Μεγαλ/ρι 0-3  
  Ρεπό :Αχιλλέας Τρικαλων    
       
  Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Οικουμενιου Οικουμενιος – Πηγη Ντινος  
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πυργος β Τουλουμης  
Μπαρας Ακαδημια 1 β – Πορταικός Πλοκας  
Σαραγιων Σαραγια 2017 – Βαλτινό Τζιοτζιος  
Πυργετού Πυργετός – Δημητρα β Καπερωνης  
       
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.